за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
Код на производ: 117334-YS001
CHAMPION

CHAMPION Velour

Код на производ: 117334-YS001
CHAMPION VELOR е удобен женски lifestyle дуксер со капуљача што зрачи со удобност. Врвниот квалитет на изработка и идеалната мешавина на памук, која во контакт со вашата кожа овозможува пријатност и удобност, се гаранција за целодневно уживање. Патентот со целосна должина го олеснува прилагодувањето на отворот. Еластичните делови го подобруваат вклопувањето и го спречуваат навлегувањето на ладен воздух, а малку пократкиот раб придонесува за естетиката. Масивната CHAMPION графика на градите и дискретното лого на ракавот јасно ја покажуваат вашата љубов кон овој спортски бренд. Спецификација: Женски дуксер lifestyle Состав: 68% памук и 27% полиестер и 5% еластин Патент со целосна должина CHAMPION графика Еластичен дел на ракавите Пократок раб Капуљача со врвки.
4.590 ДЕН
4.590 ДЕН
2.754 ДЕН
Заштеда: 1.836 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

CHAMPION VELOR е удобен женски lifestyle дуксер со капуљача што зрачи со удобност. Врвниот квалитет на изработка и идеалната мешавина на памук, која во контакт со вашата кожа овозможува пријатност и удобност, се гаранција за целодневно уживање. Патентот со целосна должина го олеснува прилагодувањето на отворот. Еластичните делови го подобруваат вклопувањето и го спречуваат навлегувањето на ладен воздух, а малку пократкиот раб придонесува за естетиката. Масивната CHAMPION графика на градите и дискретното лого на ракавот јасно ја покажуваат вашата љубов кон овој спортски бренд.
Спецификација:

 • Женски дуксер lifestyle
 • Состав: 68% памук и 27% полиестер и 5% еластин
 • Патент со целосна должина
 • CHAMPION графика
 • Еластичен дел на ракавите
 • Пократок раб
 • Капуљача со врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 112245-KK001
  2.996 ДЕН
  Заштеда 60%
  7.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 117317-KK001
  1.345 ДЕН
  Заштеда 50%
  2.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 117321-GS030
  1.974 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  CHAMPION Velour
  Дуксер
  CHAMPION Velour