за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
Код на производ: FB7415-323
NIKE

NIKE Club Fleece+

Код на производ: FB7415-323
Nike Club Fleece+ е машки lifestyle дуксер направен од француски фротир. Овој дуксер на Nike е направен од комбинација на мек и потежок француски фротир, и бидејќи е инспириран од рагбито, внесува смела магија во секоја облека. Скриените странични џебови ви даваат топло место за одмор на рацете и складирање скапоцености. Одберете ја вашата комбинација на бои и спојте ја со вашите омилени патики. Или уште подобро - изберете ги сите, бидејќи не можете да погрешите со овој машки дуксер. Додадете структура во вашиот живот со овој Club Fleece дуксер. Цврсто плетено, со нечеткани петелки однатре, густата ткаенина помага да се чувствувате топло и удобно. Овој дуксер е дизајниран да обезбеди максимална удобност, особено во пределот на рамената и градите. Ребрестите еластични делови помагаат да се загреете и да го одржувате дуксерот на место додека се движите. Спецификација: Машки дуксер – lifestyle Прилагодлива капа Состав: 100% памук Странични џебови Машинско перење.
5.890 ДЕН
5.890 ДЕН
4.418 ДЕН
Заштеда: 1.472 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • L L
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Club Fleece+ е машки lifestyle дуксер направен од француски фротир. Овој дуксер на Nike е направен од комбинација на мек и потежок француски фротир, и бидејќи е инспириран од рагбито, внесува смела магија во секоја облека. Скриените странични џебови ви даваат топло место за одмор на рацете и складирање скапоцености. Одберете ја вашата комбинација на бои и спојте ја со вашите омилени патики. Или уште подобро - изберете ги сите, бидејќи не можете да погрешите со овој машки дуксер. Додадете структура во вашиот живот со овој Club Fleece дуксер. Цврсто плетено, со нечеткани петелки однатре, густата ткаенина помага да се чувствувате топло и удобно. Овој дуксер е дизајниран да обезбеди максимална удобност, особено во пределот на рамената и градите. Ребрестите еластични делови помагаат да се загреете и да го одржувате дуксерот на место додека се движите.
Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Прилагодлива капа
 • Состав: 100% памук
 • Странични џебови
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  Комплетирајте outfit

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Големина
  L
  XL
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Елек FB8201-011
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Големина
  S
  M
  L
  XL
  2XL

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер BV2654-365
  4.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер FB7921-672
  8.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  NIKE Club Fleece+
  Дуксер
  NIKE Club Fleece+