за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas HOOPS 3.0 MID
adidas HOOPS 3.0 MID
adidas HOOPS 3.0 MID
adidas HOOPS 3.0 MID
adidas HOOPS 3.0 MID
adidas HOOPS 3.0 MID
adidas HOOPS 3.0 MID
adidas HOOPS 3.0 MID
adidas HOOPS 3.0 MID
adidas HOOPS 3.0 MID
Код на производ: GZ9647
adidas

adidas HOOPS 3.0 MID

Код на производ: GZ9647
Код на производителот: LWO39
adidas HOOPS 3.0 MID детските lifestyle патики се инспирирани од изгледот на кошаркарските патики. Редизајнираниот ретро стил го носи духот на теренот и вашиот омилен спорт. Поминете го денот во удобност на моделот и надградете го вашиот сопствен стил. Горниот дел изработен од синтетичка кожа, препознатливото лого на брендот и гумениот ѓон ја доближуваат силуетата до уличната мода, а можностите за комбинација се одлични. Типичниот кошаркарски стил на adidas е комбиниран со подобрено чувство на пријатност и удобност, а позитивните вибрации зрачат каде и да се појавите. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење. Спецификација: Детски lifestyle патики Полудлабок профил Врвки Синтетички горен дел Амортизиран среден ѓон Гумен ѓон.
2.988 ДЕН
2.988 ДЕН
2.540 ДЕН
Заштеда: 448 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 2/3 23
 • 4- 37 1/3 23.5
 • 5 38 24
 • 5- 38 2/3 24.5
 • 6 39 1/3 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas HOOPS 3.0 MID детските lifestyle патики се инспирирани од изгледот на кошаркарските патики. Редизајнираниот ретро стил го носи духот на теренот и вашиот омилен спорт. Поминете го денот во удобност на моделот и надградете го вашиот сопствен стил. Горниот дел изработен од синтетичка кожа, препознатливото лого на брендот и гумениот ѓон ја доближуваат силуетата до уличната мода, а можностите за комбинација се одлични. Типичниот кошаркарски стил на adidas е комбиниран со подобрено чувство на пријатност и удобност, а позитивните вибрации зрачат каде и да се појавите. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики
 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Синтетички горен дел
 • Амортизиран среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Колекција Sportswear

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GV6796
  2.888 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas HOOPS 3.0 MID
  Патики
  adidas HOOPS 3.0 MID