за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Copa Pure 2 Club IN
Код на производ: IE7519
adidas

adidas Copa Pure 2 Club IN

Код на производ: IE7519
Код на производителот: MDM15
adidas Copa Pure 2 Club IN се класични, синтетички машки фудбалски патики, делумно направен од рециклирани материјали. За навистина да управувате со играта, треба да ги држите вашите соиграчи блиску, а топката поблиску. Најдете ја слободата да ја водите играта во удобни, стилски adidas фудбалски патики. Овие патики од синтетичка кожа ги прикажуваат наследните спортски детали кои ја одржуваат вашата игра модерна. Надворешниот гумен ѓон поддржува беспрекорна игра на затворени терени. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Спецификација: За игра во затворен простор Плиток профил Со врзување Горен дел од синтетичка кожа Ѓон кој не остава траги.
3.388 ДЕН
3.388 ДЕН
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7.5 41 1/3 26
 • 8 42 26.5
 • 8.5 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9.5 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10.5 45 1/3 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Copa Pure 2 Club IN се класични, синтетички машки фудбалски патики, делумно направен од рециклирани материјали. За навистина да управувате со играта, треба да ги држите вашите соиграчи блиску, а топката поблиску. Најдете ја слободата да ја водите играта во удобни, стилски adidas фудбалски патики. Овие патики од синтетичка кожа ги прикажуваат наследните спортски детали кои ја одржуваат вашата игра модерна. Надворешниот гумен ѓон поддржува беспрекорна игра на затворени терени. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Спецификација:

 • За игра во затворен простор
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Ѓон кој не остава траги

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG5448
  3.134 ДЕН
  Заштеда 15%
  3.688 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG5456
  4.749 ДЕН
  Заштеда 15%
  5.588 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF0723
  3.134 ДЕН
  Заштеда 15%
  3.688 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Copa Pure 2 Club IN
  Патики
  adidas Copa Pure 2 Club IN