за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Возраст
Бренд
Намена
Боја
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
eco
184 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1202A163-100
Женски патики
7.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ1566-101
Патики за кошарка за возрасни
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ2537-201
Женски патики за тренинг
9.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DV3854-105
Женски патики за трчање
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DR2670-009
Женски патики за трчање
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DJ6159-005
Женски патики за трчање
9.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FB4496-300
Женски патики
12.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FB4496-001
Женски патики
12.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DX9176-108
Женски патики
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DX9176-103
Женски патики
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DX9176-100
Женски патики
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DX9176-001
Женски патики
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DQ1470-101
Женски патики
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM9073-300
Женски патики
11.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ9975-001
Женски патики
15.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DC9454-001
Женски патики
15.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DJ0292-103
Женски патики
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.