за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
tenis
14 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1041A449-402
Машки патики за тенис
7.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1041A499-100
Машки патики за тенис
11.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1041A335-103
Машки патики за тенис
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1041A448-401
Машки патики за тенис
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1041A371-402
Машки патики за тенис
11.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки патики за тенис
3.421 ДЕН
Заштеда 30%
4.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки патики за тенис
6.431 ДЕН
Заштеда 30%
9.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV3258-001
Машки патики за тенис
3.143 ДЕН
Заштеда 30%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1041A358-001
Машки патики за тенис
3.913 ДЕН
Заштеда 30%
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV3263-001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки патики за тенис
3.213 ДЕН
Заштеда 30%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки патики за тенис
5.692 ДЕН
Заштеда 40%
9.488 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Vision Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Vision Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тенис, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Vision.