за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
Код на производ: DQ0284-110
NIKE

NIKE Air Max SYSTM

Код на производ: DQ0284-110
Прославете ги 80-тите со Nike Air Max SYSTM детските lifestyle патики за тинејџери. Од смела и нагласена Air единица во петицата до дизајнерски линии инспирирани од нашите омилени патики Air Max, овие патики го враќаат сето она што е кул и го презентираат на новата генерација. Инспириран од иконскиот модел, видливото воздушно перниче носи удобност под нозете. Покрај тоа, брановидните дизајнерски линии од минатото се враќаат со нов изглед, совршен за иднината. Горниот дел од кожа и текстил обезбедува издржливост и дишење за целодневна удобност. Синтетичкиот материјал околу воздушната единица нуди дополнителна издржливост. Надворешниот Waffle ѓон од гума со целосна должина обезбедува издржливо влечење на различни површини. Спецификација: Детски lifestyle патики за тинејџери Плиток профил Врвки Горен дел од кожа и текстил Единица Air Max Среден ѓон од пена Гумен Waffle ѓон.
5.890 ДЕН
5.890 ДЕН
4.712 ДЕН
Заштеда: 1.178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Прославете ги 80-тите со Nike Air Max SYSTM детските lifestyle патики за тинејџери. Од смела и нагласена Air единица во петицата до дизајнерски линии инспирирани од нашите омилени патики Air Max, овие патики го враќаат сето она што е кул и го презентираат на новата генерација. Инспириран од иконскиот модел, видливото воздушно перниче носи удобност под нозете. Покрај тоа, брановидните дизајнерски линии од минатото се враќаат со нов изглед, совршен за иднината. Горниот дел од кожа и текстил обезбедува издржливост и дишење за целодневна удобност. Синтетичкиот материјал околу воздушната единица нуди дополнителна издржливост. Надворешниот Waffle ѓон од гума со целосна должина обезбедува издржливо влечење на различни површини.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за тинејџери
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од кожа и текстил
 • Единица Air Max
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен Waffle ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 904538-600
  4.914 ДЕН
  Заштеда 40%
  8.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DV5456-103
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  3.562 ДЕН
  Заштеда 15%
  4.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики BQ5448-405
  3.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Air Max SYSTM
  Патики
  NIKE Air Max SYSTM