за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Возраст
Бренд
Намена
Боја
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
nike
351 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи FV5643-600
Женски папучи
2.792 ДЕН
Заштеда 20%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:10
Папучи CN9677-008
Женски папучи
1.832 ДЕН
Заштеда 20%
2.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Папучи CN9676-107
Женски папучи
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи DX4816-100
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Женски папучи
2.792 ДЕН
Заштеда 20%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:10
Папучи CN9677-801
Женски папучи
1.603 ДЕН
Заштеда 30%
2.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Папучи CN9676-105
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Женски папучи
1.494 ДЕН
Заштеда 40%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:10
Папучи CN9677-701
Женски папучи
1.434 ДЕН
Заштеда 40%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:10
Папучи CN9677-802
Женски папучи
1.434 ДЕН
Заштеда 40%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи DC0496-004
Женски папучи
2.617 ДЕН
Заштеда 25%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи DC0496-001
Женски папучи
1.919 ДЕН
Заштеда 45%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Папучи CN9676-104
Женски папучи
1.603 ДЕН
Заштеда 30%
2.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Папучи CN9676-010
Женски папучи
1.374 ДЕН
Заштеда 40%
2.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Папучи CN9676-001
Prosecna ocena:
ocene
4
ocene
4
Женски папучи
1.494 ДЕН
Заштеда 40%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Папучи CN9676-800
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски папучи
1.374 ДЕН
Заштеда 40%
2.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Папучи CN9676-600
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски папучи
1.603 ДЕН
Заштеда 30%
2.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи DR8882-600
Женски папучи
3.003 ДЕН
Заштеда 30%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи BQ4632-011
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски папучи
1.534 ДЕН
Заштеда 45%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи CZ7836-001
Женски папучи
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи BQ4632-604
Женски папучи
1.534 ДЕН
Заштеда 45%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:10
Папучи CN9677-004
Женски папучи
1.393 ДЕН
Заштеда 30%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:10
Папучи CN9677-900
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Женски папучи
1.434 ДЕН
Заштеда 40%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Vision Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Vision Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тенис, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Vision.