за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Текстил

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Возраст
Бренд
Намена
Боја
Големина
Цена
zenski
lussari
112 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица SSA233F801-77
Женска маица
1.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица SSA233F808-1U
Женска маица
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица SSA231F805-61
Женска маица
1.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица SSA231F809-40
Женска маица
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица SSA231F805-10
Женска маица
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица SSA223F803-11
Женска маица
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица SSA223F803-77
Женска маица
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица SSA221F808-11
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
Женска маица
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица SSA221F808-04
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Женска маица
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица SSA221F812-10
Женска маица
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица SSA221F806-60
Женска маица
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женска маица со долги ракави
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер SSA241F622-52
Женски дуксер
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер SSA241F621-10
Женски дуксер
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер SSA233F602-77
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски дуксер
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер SSA233F620-32
Женски дуксер
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер SSA233F605-52
Женски дуксер
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер SSA233F607-02
Женски дуксер
3.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер SSA233F610-1U
Женски дуксер
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Спортската облека, од сезона во сезона, привлекува повеќе внимание и ги поместува границите во начинот на изработка и употреба на најквалитетната технологија. Благодарејќи на неа, спортистите реализираат уште подобри резултати на теренот, атлетските патеки и базени, додека дизајнерите се натпреваруваат да претстават уште поатрактивен дизајн на најпопуларните парчиња облека. Токму тој спој на врвен квалитет и беспрекорен дизајн е клучен за време на одбирање на спортската опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop.

Машката спортска облека, женската спортска облека и детската спортска опрема од брендовите Nike, adidas, Champion, Ellesse, Umbro и други, ќе ви овозможат удобност, максимално движење за време на тренингот и подобрување на спортските перформанси. Облеката за фудбал, кошарка, планина, трчање, тренинг или пливање до последниот детал е прилагодена за движењата кои спортистот ги прави за време на тренингот, меѓутоа и за физичкиот напор на кој што е изложен. Нема да ве привлече само разноликоста на спортовите за кои е наменета спортската облека од понудата на Sport Vision туку и достапноста на различни моделите.

Маици, јакни, дуксери, шорцеви или долниот дел тренерки ќе ги воодушеват сите спортисти, меѓутоа и љубителите на уникатен спортски стил, па со вистинско задоволство ќе ги носат за време на тренингот, големи спортски настани, меѓутоа и во секојдневни варијанти. За сите пригоди, потребни ви се и удобни обувки, но и торби, ранци, и останата опрема. Секој од споменатите модели е достапен online, поради што купувањето е значително олеснето, додека бројните погодности кои следат со сигурност ќе ве вратат на Sport Vision Online Shop да си купите уште некое од своите омилени парчиња облека.