за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
Код на производ: S11421-VS005
CHAMPION

CHAMPION Jeky

Код на производ: S11421-VS005
Champion JEKY се lifestyle длабоки женски патики кои се идеален избор за целодневна облека во постудените денови од годината. Тие се исклучително удобни и меки, а нивниот ѓон обезбедува сигурни и цврсти чекори. Она што ги прави овие патики погодни за есенските и зимските денови е тоа што се водоотпорни. Логото на Champion на страна ја истакнува вашата лојалност на брендот. Шетајте безбедно дури и во зимските денови преплавени од удобноста што ја обезбедуваат. Спецификација: Женски патики Врвки Длабок профил Гумен ѓон Состав: 84% полиуретан, 14% мрежа.
Prosečna ocena:
5
3 ocene
3 ocene
3
(Oceni)
4.390 ДЕН
4.390 ДЕН
3.073 ДЕН
Заштеда: 1.317 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Champion JEKY се lifestyle длабоки женски патики кои се идеален избор за целодневна облека во постудените денови од годината. Тие се исклучително удобни и меки, а нивниот ѓон обезбедува сигурни и цврсти чекори. Она што ги прави овие патики погодни за есенските и зимските денови е тоа што се водоотпорни. Логото на Champion на страна ја истакнува вашата лојалност на брендот. Шетајте безбедно дури и во зимските денови преплавени од удобноста што ја обезбедуваат. Спецификација:

 • Женски патики
 • Врвки
 • Длабок профил
 • Гумен ѓон
 • Состав: 84% полиуретан, 14% мрежа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  CHAMPION Jeky
  Патики
  CHAMPION Jeky