за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Ulrabounce
adidas Ulrabounce
adidas Ulrabounce
adidas Ulrabounce
adidas Ulrabounce
adidas Ulrabounce
Код на производ: ID2248
adidas

adidas Ulrabounce

Код на производ: ID2248
Код на производителот: LSI47
Брзи денес, уште побрзи утре во женските патики за трчање adidas ULTRABOUNCE. Истрчајте полни со самодоверба во одлична состојба со модел на патики кој е само за вас. Нивниот среден ѓон Bounce со целосна должина обезбедува еластични својства и апсорпција на удари без разлика колку милји ќе поминете. Издржливиот гумен ѓон промовира стабилност дури и кога сте со максимална брзина. Патиките се со низок профил со класични врвки и лого на adidas што јасно ви кажува на кој бренд најмногу верувате. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки Среден ѓон Bounce Мрежест горен дел Гумен ѓон.
5.488 ДЕН
3.841 ДЕН
3.841 ДЕН
Заштеда: 1.647 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- 36 22
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 23
 • 5 38 23.5
 • 5- 38 2/3 24
 • 6- 40 25
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Брзи денес, уште побрзи утре во женските патики за трчање adidas ULTRABOUNCE. Истрчајте полни со самодоверба во одлична состојба со модел на патики кој е само за вас. Нивниот среден ѓон Bounce со целосна должина обезбедува еластични својства и апсорпција на удари без разлика колку милји ќе поминете. Издржливиот гумен ѓон промовира стабилност дури и кога сте со максимална брзина. Патиките се со низок профил со класични врвки и лого на adidas што јасно ви кажува на кој бренд најмногу верувате.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Среден ѓон Bounce
 • Мрежест горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Намена Трчање
  Боја Розе
  Колекција Performance
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Ulrabounce
  Патики
  adidas Ulrabounce