за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Опрема

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Возраст
Бренд
Намена
Боја
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
kids-vozrast
nike
119 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа FB6493-010
2.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Капа FB6492-010
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Капа FJ6306-010
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Капа FB6492-367
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа 9A0791-782
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа 9A0735-F66
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Капа CW5871-691
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Капа DM8451-492
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Капа DM8451-663
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Капа DM8451-010
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Капа CW5871-663
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Спортските обувки и спортската облека се неопходен дел од колекцијата на секој професионален спортист. Меѓутоа, овие парчиња облека не ги носат само професионални спортисти, туку и рекреативци и вистински вљубеници во автентичен, и пред се оригинален спортски стил. На нив спортската опрема им е потребна, но не и неопходна, за разлика од професионалните спортисти на кои поседувањето адекватна опрема им е од исклучителна важност за постигнување на подобри резултати.Токму од таа причина, понудата на Sport Vision ја опфаќа опремата наменета за професионални спортисти, но и за сите вљубеници во здрав и богат начин на живот.

Торби, ранци, чорапи, потници, тегови и сите други елементи од спортската опрема за вежбање надвор или во теретана, можат да се поделат во две категории – опрема наменета за сите вљубеници во спорт и опрема наменета за вистински авантуристи. Без разлика дали спаѓате во првата или другата група, машката спортска опрема и женската спортска опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop целосно е прилагодена за сите ваши потреби, но и за потребите на вашето дете.

Спортската опрема за деца е неопходна за секое дете кое почнува професионално да се занимава со спорт. Уште од самиот почеток, му дава самодоверба, додека воедно ја спречува можноста за повреда и додатни непријатности.

Комплетна, а пред се разнолика спортска опрема достапна е на нашиот online shop. Taa e најдобриот детал да го надополните својот спортски стајлинг, меѓутоа и најдобар додаток за време на тренингот да го подобрите секое движење и вежбите кои ги правите.