за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Harden Volume 8
Код на производ: IE2694
adidas

adidas Harden Volume 8

Код на производ: IE2694
Код на производителот: MDT86
adidas Harden Volume 8 универзалните патиките ќе им препорачаат на сите: нема никој во играта под обрачот како Џејмс Харден. Не е важно дали тој асистира, погодува од далечина или надвор од теренот и го изразува својот уникатен моден стил, Џејмс Харден е единствен. Тие обезбедуваат лесна стабилност и со прилагодлив систем на врзување, тие се направени за брзина со акцент на стилот. Средниот Lightstrike ѓон исто така вклучува и adidas BOOST, што ги прави ултра лесни додека обезбедува враќање на енергијата со секој чекор. Гумениот ѓон обезбедува совршена влечна сила. Уникатниот дизајн на горниот дел и системот за поврзување ќе ве натераат да се истакнете не само поради вашите кошаркарски вештини, туку и поради уникатниот стил што го поседувате. Спецификација: Универзални кошаркарски обувки Lightstrike среден ѓон adidas BOOST Прилагодлив систем за врзување Гумен ѓон.
9.888 ДЕН
9.888 ДЕН
8.404 ДЕН
Заштеда: 1.484 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 42 26.5
 • 8.5 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9.5 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10.5 45 1/3 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Harden Volume 8 универзалните патиките ќе им препорачаат на сите: нема никој во играта под обрачот како Џејмс Харден. Не е важно дали тој асистира, погодува од далечина или надвор од теренот и го изразува својот уникатен моден стил, Џејмс Харден е единствен. Тие обезбедуваат лесна стабилност и со прилагодлив систем на врзување, тие се направени за брзина со акцент на стилот. Средниот Lightstrike ѓон исто така вклучува и adidas BOOST, што ги прави ултра лесни додека обезбедува враќање на енергијата со секој чекор. Гумениот ѓон обезбедува совршена влечна сила. Уникатниот дизајн на горниот дел и системот за поврзување ќе ве натераат да се истакнете не само поради вашите кошаркарски вештини, туку и поради уникатниот стил што го поседувате. Спецификација:

 • Универзални кошаркарски обувки
 • Lightstrike среден ѓон
 • adidas BOOST
 • Прилагодлив систем за врзување
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF1506
  6.789 ДЕН
  Заштеда 15%
  7.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Harden Volume 8
  Патики
  adidas Harden Volume 8