за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Големина
Прикажи повеќе
Цена
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
kids-vozrast
eco
169 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD6722-600
Детски патики
3.592 ДЕН
Заштеда 20%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DX7615-004
Детски патики
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики DV5458-005
Детски патики
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DV5456-005
Детски патики
3.592 ДЕН
Заштеда 20%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DH9393-105
Детски патики
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB9110-034
Детски патики
5.752 ДЕН
Заштеда 20%
7.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB8035-001
Детски патики
5.514 ДЕН
Заштеда 40%
9.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DN4381-001
Детски патики
6.114 ДЕН
Заштеда 40%
10.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM0984-700
Детски патики
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH9390-004
Детски патики
2.934 ДЕН
Заштеда 40%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH9389-004
Детски патики
3.654 ДЕН
Заштеда 40%
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DH9388-003
Детски патики
4.854 ДЕН
Заштеда 40%
8.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH3157-007
Детски патики
4.963 ДЕН
Заштеда 30%
7.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DA3199-102
Детски патики
8.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB1109-001
Детски патики
5.317 ДЕН
Заштеда 25%
7.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DC9318-007
Детски патики
3.654 ДЕН
Заштеда 40%
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CD6867-201
Детски патики
4.712 ДЕН
Заштеда 20%
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CJ3906-001
Детски патики
6.713 ДЕН
Заштеда 30%
9.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CD6867-024
Детски патики
4.712 ДЕН
Заштеда 20%
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики CD6864-201
Детски патики
7.032 ДЕН
Заштеда 20%
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики CD6864-024
Детски патики
7.032 ДЕН
Заштеда 20%
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DX7614-004
Детски патики
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DX7616-004
Детски патики
2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DH9394-105
Детски патики
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.