за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Возраст
Бренд
Намена
Боја
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
kids-vozrast
eco
180 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи DD8519-001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски папучи
1.039 ДЕН
Заштеда 45%
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски патики
3.352 ДЕН
Заштеда 40%
5.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Prosecna ocena:
ocene
4
ocene
4
Детски чизми
6.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
adidas TERREX MID GTX се детски outdoor чизми кои ги спремаат децата истражувачи за ава...
Детски outdoor чизми
2.572 ДЕН
Заштеда 40%
4.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD6722-600
Детски патики
3.592 ДЕН
Заштеда 20%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DX7615-004
Детски патики
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики DV5458-005
Детски патики
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DV5456-005
Детски патики
3.592 ДЕН
Заштеда 20%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DH9393-105
Детски патики
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB9110-034
Детски патики
5.752 ДЕН
Заштеда 20%
7.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB8035-001
Детски патики
5.514 ДЕН
Заштеда 40%
9.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DN4381-001
Детски патики
6.114 ДЕН
Заштеда 40%
10.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM0984-700
Детски патики
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH9390-004
Детски патики
2.934 ДЕН
Заштеда 40%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH9389-004
Детски патики
3.654 ДЕН
Заштеда 40%
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DH9388-003
Детски патики
4.854 ДЕН
Заштеда 40%
8.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH3157-007
Детски патики
4.963 ДЕН
Заштеда 30%
7.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DA3199-102
Детски патики
8.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB1109-001
Детски патики
5.317 ДЕН
Заштеда 25%
7.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DC9318-007
Детски патики
3.654 ДЕН
Заштеда 40%
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CD6867-201
Детски патики
4.712 ДЕН
Заштеда 20%
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CJ3906-001
Детски патики
6.713 ДЕН
Заштеда 30%
9.590 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Vision Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Vision Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тенис, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Vision.