за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Predator
Код на производ: IG5448
adidas

adidas Predator

Код на производ: IG5448
Код на производителот: MDK02
adidas Predator универзалните фудбалските копачки се специјално дизајнирани за игра во затворен простор. Фокусирани на постигнување голови, овие копачки се создадени со технологијата Predator, која го зголемува триењето на топката, давајќи ви супериорна брзина и агилност на теренот. Горниот дел на патиките комбинира мрежа што дише со мека четкана обвивка од велур, обезбедувајќи лесно и удобно искуство кое совршено се прилагодува на вашето стапало додека се движите. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење на рамна подлога, специјално прилагоден за внатрешни терени. Со задебелено лого на Predator на страните, овие универзални копачки се одличен избор за сите љубители на фудбалот, давајќи им потребна самодоверба да ја преземат контролата врз играта. Спецификација: Универзални фудбалски обувки Predator технологија Мрежест материјал и четкан горен дел од велур Гумен ѓон.
3.688 ДЕН
3.688 ДЕН
3.134 ДЕН
Заштеда: 554 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7.5 41 1/3 26
 • 8 42 26.5
 • 8.5 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9.5 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10.5 45 1/3 29
 • 11 46 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Predator универзалните фудбалските копачки се специјално дизајнирани за игра во затворен простор. Фокусирани на постигнување голови, овие копачки се создадени со технологијата Predator, која го зголемува триењето на топката, давајќи ви супериорна брзина и агилност на теренот. Горниот дел на патиките комбинира мрежа што дише со мека четкана обвивка од велур, обезбедувајќи лесно и удобно искуство кое совршено се прилагодува на вашето стапало додека се движите. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење на рамна подлога, специјално прилагоден за внатрешни терени. Со задебелено лого на Predator на страните, овие универзални копачки се одличен избор за сите љубители на фудбалот, давајќи им потребна самодоверба да ја преземат контролата врз играта. Спецификација:

 • Универзални фудбалски обувки
 • Predator технологија
 • Мрежест материјал и четкан горен дел од велур
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IE7519
  3.049 ДЕН
  Заштеда 10%
  3.388 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG5456
  4.749 ДЕН
  Заштеда 15%
  5.588 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF0723
  3.134 ДЕН
  Заштеда 15%
  3.688 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Predator
  Патики
  adidas Predator