за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
trcanje
320 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1012B516-003
Женски патики за трчање
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1012B427-501
Женски патики за трчање
7.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1012B418-500
Женски патики за трчање
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1012B593-004
Женски патики за трчање
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1012B670-003
Женски патики за трчање
12.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1012B605-502
Женски патики за трчање
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1012B313-501
Женски патики за трчање
4.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HJ6655-900
Женски патики за трчање
12.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HJ6649-900
Женски патики за трчање
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV3865-401
Женски патики за трчање
9.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV4130-700
Женски патики за трчање
13.832 ДЕН
Заштеда 20%
17.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ0489-102
Женски патики за трчање
13.352 ДЕН
Заштеда 20%
16.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD6476-007
Женски патики за трчање
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики DR2660-500
Женски патики за трчање
9.667 ДЕН
Заштеда 25%
12.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики DR2660-104
Женски патики за трчање
9.667 ДЕН
Заштеда 25%
12.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074824
Женски патики за трчање
3.912 ДЕН
Заштеда 20%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски патики за трчање
7.432 ДЕН
Заштеда 20%
9.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски патики за трчање
5.512 ДЕН
Заштеда 20%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DO7626-001
Женски патики за трчање
6.923 ДЕН
Заштеда 30%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN7771-100
Женски патики за трчање
8.092 ДЕН
Заштеда 25%
10.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики DJ7929-003
Женски патики за трчање
8.092 ДЕН
Заштеда 25%
10.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски патики за трчање
5.512 ДЕН
Заштеда 20%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV4130-102
Женски патики за трчање
12.967 ДЕН
Заштеда 25%
17.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DO7626-100
Женски патики за трчање
7.417 ДЕН
Заштеда 25%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Vision Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Vision Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тенис, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Vision.