за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Trčanje

Истражи ја комплетната понуда за трчање и пронајди ги моделите кои најдобро ќе одговорат на твоите тркачки барања.

Немој да застанеш – совладај ги сите предизвици и урни ги сопствеите рекорди со обувки, облека и опрема за трчање од нашата понуда.
Избери некои од моделите на светски познатите брендови како што се: Nike, adidas, Reebok, Under Armour, New Balance, Hoka, Asics, Saucony, Mizuno и многу други.

Почувствувај го ритамот на победата – продолжи да тренираш без ограничувања со актуелните модели на обувки, облека и опрема од нашиот асортиман за трчање.
Погледни ја online понудата и пронајди ја твојата идеална комбинација за трчање.

Не го чекај вистинскиот момент – мотивирај се и тргни кон твојата цел уште денес. Внимателно избраните модели од нашата понуда за почетници ќе ти помогнат да ги совладаш сите предизвици на стазата и ќе те поттикнат да го истрчиш твојот прв маратон.