Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

За трчање без ограничувања

Патики Код на производ: DA7245-005
10.190 ДЕН
7.133 ДЕН
Заштеда: 3.057 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
Големини CM
  • 8.5 42 26.5
  • 9.5 43 27.5
Зачувајте во листата на желби
Маица Код на производ: CU5992-084
2.090 ДЕН
1.463 ДЕН
Заштеда: 627 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
  • S S
  • M M
  • L L
Зачувајте во листата на желби