за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas FortaRun ATR
adidas FortaRun ATR
adidas FortaRun ATR
adidas FortaRun ATR
adidas FortaRun ATR
adidas FortaRun ATR
adidas FortaRun ATR
adidas FortaRun ATR
adidas FortaRun ATR
adidas FortaRun ATR
Код на производ: GZ1806
adidas

adidas FortaRun ATR

Код на производ: GZ1806
Код на производителот: LPU65
adidas FortaRun ATR детските унисекс патики за трчање имаат цврст горен дел и ѓон дизајниран за секаков вид терен, кој останува стабилен и на калливи улици. Cloudfoam средниот ѓон обезбедува мека удобност, така што децата можат да се движат со самодоверба и да уживаат во целодневна удобност. Бидејќи сивите облаци и ниските температури бараат цврсти патики. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Плиток профил Еластични врвки со велкро ремен Ripstop горниште со беспрекорни слоеви Cloudfoam среден ѓон Текстилна внатрешност Ortholite газиште.
4.888 ДЕН
4.888 ДЕН
2.933 ДЕН
Заштеда: 1.955 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10-K 28.5 17
 • 11-K 30 18
 • 12K 30.5 18.5
 • 13K 31.5 19.5
 • 13-K 32 19.5
 • 3- 36 22.5
 • 4 36 2/3 23
 • 4- 37 1/3 23.5
 • 5 38 24
 • 5- 38 2/3 24.5
 • 6 39 1/3 25
 • 6- 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas FortaRun ATR детските унисекс патики за трчање имаат цврст горен дел и ѓон дизајниран за секаков вид терен, кој останува стабилен и на калливи улици. Cloudfoam средниот ѓон обезбедува мека удобност, така што децата можат да се движат со самодоверба и да уживаат во целодневна удобност. Бидејќи сивите облаци и ниските температури бараат цврсти патики. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Еластични врвки со велкро ремен
 • Ripstop горниште со беспрекорни слоеви
 • Cloudfoam среден ѓон
 • Текстилна внатрешност
 • Ortholite газиште

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чизми
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Чизми GZ1804
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  3.352 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.788 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Чизми GZ2199
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  3.212 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.588 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Чизми GZ6796
  2.792 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas FortaRun ATR
  Чизми
  adidas FortaRun ATR