за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
Код на производ: IG9814
adidas

adidas Breaknet 2.0

Код на производ: IG9814
Код на производителот: LSJ07
Уживајте во играта со унисекс детските патики adidas Breaknet 2.0, кои се инспирирани од изгледот на тениските патики. Тениските патики имаат омилена подлога за играње, вашите деца не мора да избираат терен кога ќе ги облечат овие патики. Влечниот ѓон обезбедува стисок на различни површини, така што авантурата е бесконечна. Логото на adidas од страна го истакнува спортскиот стил. Амортизираниот среден ѓон придонесува за удобност без разлика дали одат на училиште, тренинг или пешачење. Направени од низа рециклирани материјали и најмалку 50% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Унисекс детски патики Плиток профил Врвки Амортизиран среден ѓон Лого на adidas Гумен ѓон.
Prosečna ocena:
5
1 ocena
1 ocena
1
(Oceni)
2.788 ДЕН
2.788 ДЕН
1.952 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 2/3 23
 • 5 38 24
 • 5- 38 2/3 24.5
 • 6 39 1/3 25
 • 6- 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Уживајте во играта со унисекс детските патики adidas Breaknet 2.0, кои се инспирирани од изгледот на тениските патики. Тениските патики имаат омилена подлога за играње, вашите деца не мора да избираат терен кога ќе ги облечат овие патики. Влечниот ѓон обезбедува стисок на различни површини, така што авантурата е бесконечна. Логото на adidas од страна го истакнува спортскиот стил. Амортизираниот среден ѓон придонесува за удобност без разлика дали одат на училиште, тренинг или пешачење. Направени од низа рециклирани материјали и најмалку 50% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Унисекс детски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Амортизиран среден ѓон
 • Лого на adidas
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Колекција Sportswear

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Elena
  Elena
  15.04.2024. 20:54
  Производот е квалитетен. Услугата е на врвно ниво. Доставата беше во најбрз можен рок.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики IG4830
  1.866 ДЕН
  Заштеда 25%
  2.488 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Breaknet 2.0
  Патики
  adidas Breaknet 2.0