за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Under Armour HOVR Turbulence 2
Under Armour HOVR Turbulence 2
Under Armour HOVR Turbulence 2
Under Armour HOVR Turbulence 2
Under Armour HOVR Turbulence 2
Under Armour HOVR Turbulence 2
Under Armour HOVR Turbulence 2
Under Armour HOVR Turbulence 2
Under Armour HOVR Turbulence 2
Under Armour HOVR Turbulence 2
Код на производ: 3026525-600
Under Armour

Under Armour HOVR Turbulence 2

Код на производ: 3026525-600
Under Armour HOVR Turbulence 2 се женски патики за трчање. Го задржавме доверливото чувство што сте го засакале на претходните модели на Infinite, но го поедноставивме горниот дел, го променивме амортизирањето UA HOVR™ и го редизајниравме ѓонот, давајќи ви полесни, помеки и поиздржливи патики за секојдневно трчање . Нивниот мрежест горен дел е неверојатно лесен и дише со стратешки поставена потпора онаму каде што ви е најпотребно. Висококвалитетната калапна влошка ви носи целосна удобност уште од првиот чекор. Средниот ѓон за амортизирање UA HOVR™ го амортизира ударот, враќа енергија и ве придвижува напред. Гумениот ѓон носи издржливост на областите кои се најмногу изложени на триење и кинење. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки Гумен ѓон UA HOVR технологија Мрежест горен дел.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

6.890 ДЕН
6.890 ДЕН
5.512 ДЕН
Заштеда: 1.378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour HOVR Turbulence 2 се женски патики за трчање. Го задржавме доверливото чувство што сте го засакале на претходните модели на Infinite, но го поедноставивме горниот дел, го променивме амортизирањето UA HOVR™ и го редизајниравме ѓонот, давајќи ви полесни, помеки и поиздржливи патики за секојдневно трчање . Нивниот мрежест горен дел е неверојатно лесен и дише со стратешки поставена потпора онаму каде што ви е најпотребно. Висококвалитетната калапна влошка ви носи целосна удобност уште од првиот чекор. Средниот ѓон за амортизирање UA HOVR™ го амортизира ударот, враќа енергија и ве придвижува напред. Гумениот ѓон носи издржливост на областите кои се најмногу изложени на триење и кинење.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • UA HOVR технологија
 • Мрежест горен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд Under Armour
  Возраст За возрасни
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 3026525-101
  4.823 ДЕН
  Заштеда 30%
  6.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Under Armour HOVR Turbulence 2
  Патики
  Under Armour HOVR Turbulence 2