Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ

Силен ѓон кој ќе ти помогне да ги поместиш своите граници.
Силуета создадена за љубителите на авантура и интензивни тренинзи.

Погледнете ја понудата на обувки, облека и опрема за тренинг за мажи, бидејќи секој од моделите
во нашиот Online shop е избран да ви обезбеди максимална удобност и врвни перформанси.

Погледнете ја женската колекција за тренинг во која ќе уживате.
Сите модели сега можете да ги нарачате во нашиот Online shop.