за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Категорија
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
trening
vozrasni
60 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV3949-002
Патики за тренинг за возрасни
9.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3026022-102
Женски патики за тренинг
8.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DO9837-601
Женски патики за тренинг
7.912 ДЕН
Заштеда 20%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DH3393-005
Женски патики за тренинг
6.232 ДЕН
Заштеда 20%
7.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 3025054-303
Женски патики за тренинг
5.173 ДЕН
Заштеда 30%
7.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3026207-102
Женски патики за тренинг
10.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3025519-500
Женски патики за тренинг
10.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 3025054-001
Женски патики за тренинг
7.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 3025054-500
Женски патики за тренинг
5.832 ДЕН
Заштеда 20%
7.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CQ9545-500
Женски патики за тренинг
3.672 ДЕН
Заштеда 20%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 1072A052-405
Женски патики за тренинг
5.173 ДЕН
Заштеда 30%
7.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM1119-602
Женски патики за тренинг
3.672 ДЕН
Заштеда 20%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DH3393-010
Женски патики за тренинг
4.674 ДЕН
Заштеда 40%
7.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DM0824-101
Женски патики за тренинг
4.232 ДЕН
Заштеда 20%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DO9837-002
Женски патики за тренинг
7.912 ДЕН
Заштеда 20%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DD9301-003
Женски патики за тренинг
4.232 ДЕН
Заштеда 20%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3025125-501
Женски патики за тренинг
3.745 ДЕН
Заштеда 50%
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3024155-006
Женски патики за тренинг
6.013 ДЕН
Заштеда 30%
8.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3025130-002
Женски патики за тренинг
3.773 ДЕН
Заштеда 30%
5.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3025053-105
Женски патики за тренинг
5.593 ДЕН
Заштеда 30%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DR5720-001
Женски патики за тренинг
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.