за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
Код на производ: WT31525-WAD
New Balance

New Balance Athletics

Код на производ: WT31525-WAD
Со мешавина од инспирација од 70-тите и 90-тите, женскиот lifestyle дуксер NEW BALANCE ATHLETICS REMASTERED ви нуди стил што привлекува внимание. Овој женски дуксер има предимензиониран крој, кој ви дава многу простор за движење и опуштено чувство. Спецификација: Женски дуксер со капа – lifestyle Двоен ткаен памучен материјал Затворање со патент Голем џеб на предната страна Состав: 75% памук, 15% рециклиран полиестер, 10% полиестер.
5.590 ДЕН
5.590 ДЕН
3.075 ДЕН
Заштеда: 2.515 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Со мешавина од инспирација од 70-тите и 90-тите, женскиот lifestyle дуксер NEW BALANCE ATHLETICS REMASTERED ви нуди стил што привлекува внимание. Овој женски дуксер има предимензиониран крој, кој ви дава многу простор за движење и опуштено чувство. Спецификација:

 • Женски дуксер со капа – lifestyle
 • Двоен ткаен памучен материјал
 • Затворање со патент
 • Голем џеб на предната страна
 • Состав: 75% памук, 15% рециклиран полиестер, 10% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд New Balance
  Возраст За возрасни
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер WT33555-MS
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер WT23555-VSW
  1.695 ДЕН
  Заштеда 50%
  3.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер WT31525-ACK
  3.075 ДЕН
  Заштеда 45%
  5.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  New Balance Athletics
  Дуксер
  New Balance Athletics