за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Disney Racer
adidas Disney Racer
adidas Disney Racer
adidas Disney Racer
adidas Disney Racer
adidas Disney Racer
adidas Disney Racer
adidas Disney Racer
adidas Disney Racer
adidas Disney Racer
Код на производ: ID8012
adidas

adidas Disney Racer

Код на производ: ID8012
Код на производителот: MCS67
adidas Disney Racer детските lifestyle патики за бебиња носат целодневна удобност во која ќе уживаат вашите мали ѕвезди на стилот. Внимателно дизајнираните детали, едноставната палета на бои и изгледот инспириран од трчање им овозможуваат да се комбинираат со која било облека и стил. Еластичните врвки го олеснуваат облекувањето и соблекувањето бидејќи вашите малечки се желни да се впуштат во своите авантури. Cloudfoam средниот ѓон гарантира дека првите чекори на вашето бебе ќе бидат удобни, стабилни и безбедни. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали и е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Гумениот ѓон одлично се вклопува, што е особено важно за бебињата кои учат да одат. Спецификација: Детски lifestyle патики за бебиња Плиток профил Еластични врвки Cloudfoam среден ѓон Светлечки три ленти Џедај графика Модел од рециклирани материјали.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

3.388 ДЕН
3.388 ДЕН
3.049 ДЕН
Заштеда: 339 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5K 21 12
 • 7K 24 14
 • 8K 25.5 15
 • 9K 26.5 16
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Disney Racer детските lifestyle патики за бебиња носат целодневна удобност во која ќе уживаат вашите мали ѕвезди на стилот. Внимателно дизајнираните детали, едноставната палета на бои и изгледот инспириран од трчање им овозможуваат да се комбинираат со која било облека и стил. Еластичните врвки го олеснуваат облекувањето и соблекувањето бидејќи вашите малечки се желни да се впуштат во своите авантури. Cloudfoam средниот ѓон гарантира дека првите чекори на вашето бебе ќе бидат удобни, стабилни и безбедни. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали и е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Гумениот ѓон одлично се вклопува, што е особено важно за бебињата кои учат да одат. Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за бебиња
 • Плиток профил
 • Еластични врвки
 • Cloudfoam среден ѓон
 • Светлечки три ленти
 • Џедај графика
 • Модел од рециклирани материјали

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Disney Racer
  Патики
  adidas Disney Racer