за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Hoka Challenger
Hoka Challenger
Hoka Challenger
Hoka Challenger
Hoka Challenger
Hoka Challenger
Hoka Challenger
Hoka Challenger
Hoka Challenger
Hoka Challenger
Код на производ: 1134498-MNSK
Hoka

Hoka Challenger

Код на производ: 1134498-MNSK
Hoka Challenger ATR 7 се извонредни машки патики за трчање кои ќе ви овозможат брзо и лесно движење, без оглед на теренот. Изработени се од висококвалитетни материјали, кои гарантираат издржливост и долговечност. Удобниот и мек среден ѓон обезбедува совршена рамнотежа помеѓу стабилноста и удобноста. Ѓонот е дизајниран да обезбеди одлично држење и влечење, без оглед на теренот. Спецификација: Машки патики за трчање HOKA лого Плиток профил Со врзување Гумен ѓон.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

9.490 ДЕН
9.490 ДЕН
8.541 ДЕН
Заштеда: 949 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5.5 36 2/3 22.5
 • 6 37 1/3 23
 • 6.5 38 23.5
 • 7 38 2/3 24
 • 7.5 39 1/3 24.5
 • 8 40 25
 • 8.5 40 2/3 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Hoka Challenger ATR 7 се извонредни машки патики за трчање кои ќе ви овозможат брзо и лесно движење, без оглед на теренот. Изработени се од висококвалитетни материјали, кои гарантираат издржливост и долговечност. Удобниот и мек среден ѓон обезбедува совршена рамнотежа помеѓу стабилноста и удобноста. Ѓонот е дизајниран да обезбеди одлично држење и влечење, без оглед на теренот. Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • HOKA лого
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд Hoka
  Возраст За возрасни
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Hoka Challenger
  Патики
  Hoka Challenger