за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas BRAVADA 2.0 MID PLATFORM
Код на производ: IF9133
adidas

adidas BRAVADA 2.0 MID PLATFORM

Код на производ: IF9133
Код на производителот: NLB09
Prosečna ocena:
5
2 ocene
2 ocene
2
(Oceni)

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

4.988 ДЕН
4.988 ДЕН
4.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4- 37 1/3 23
  • 5 38 23.5
  • 5- 38 2/3 24
  • 6- 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Sportswear

Последна оценка на производот

Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот на sportvision.mk.
Христина
Христина
17.03.2024. 21:04
Мери
Мери
15.03.2024. 17:26

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ID9075
3.644 ДЕН
Заштеда 15%
4.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF8550
3.389 ДЕН
Заштеда 15%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
adidas BRAVADA 2.0 MID PLATFORM
Патики
adidas BRAVADA 2.0 MID PLATFORM