Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Дали барате нешто сосема ново и поразлично?
Погледнете ги водечките трендови и нивната понуда која нуди женски обувки, облека, опрема и додатоци.
Од интересни кроеви, впечатливи бои, до удобни материјали,
пократки и подолги варијанти - ќе најдете сè што е потребно за да изгледате најдобро во спортски и секојдневни изданија.

Сакате повеќе енергија со секој поминат чекор?

Запознајте ги adidas Ultraboost 22 патиките за трчање - модел кој овозможува подобра амортизација, стабилност и целосно прилагодување на стапалото.
Кажете збогум на преоптеретувањето и посакајте добредојде на најинтензивната можност за враќање на енергијата до сега!

Од идеја до реализација - немаш изговор да не ги поместиш сопствените граници. Со адекватни обувки, облека и опрема за тренинг, твоите секојдневни напори ќе станат полесни.
Дај го својот максимум и уживај во постигнатите резултати,

Што е за тебе чувство на слобода? Кога постојано трчаш кон своите цели, без препреки и ограничувања. Токму таква треба да биде и твојата опрема за трчање.
Истражи ја нашата актуелна понуда и пронајди ја вистинската поддршка за освојување на километри.

Останете единствени, продолжете да уживате во своите ритуали и уживајте во пријатноста
која ви ја нудат моделите од најновата Soul Studio by Lussari Loungewear колекција.

БРЕНДОВИ КОИ ЌЕ ГИ ЗАСАКАТЕ