Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CROSSFIT® NANO 8 ПАТИКИ

Официјалното име е „Nano за сѐ”, овие патики се креирани со помош на CrossFit® заедницата и наменети се за CrossFit® заедницата. Низ целиот креативен процес, Reebok соработуваше со луѓе од целиот свет кои го практикуваат овој тип на тренинг, а крајниот резултат е еволуцијата на удобноста и чувството кое го овозможува носењето на Nano 8 моделот.

Препоручаваме

Машки
Женски
Момчиња
Девојчиња
string(0) ""
string(0) ""