Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ЗАЧЕКОРЕТЕ ВО ИДНИНАТА СО НОВИТЕ REEBOK ROYAL PERVADER ПАТИКИ

Директно од иднинанта оваа сезона на sneaker сцената пристигнува Reebok Royal Pervader, патиката која со својот футуристички дизајн го освојува срцето на сите љубители на спортскиот стил. Комбинацијата на различни текстури, закривени линии и мрежестиот материјал на горниот дел на патиката придонесува за модерниот изглед која првобитно е креирана за трчање.

Препоручаваме

Машки
Женски
Момчиња
Девојчиња

Reebok Sport

Одбери

Reebok Lifestyle

Одбери
string(0) ""
string(0) ""