за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Skechers UNICORN CHARMER
Skechers UNICORN CHARMER
Skechers UNICORN CHARMER
Skechers UNICORN CHARMER
Skechers UNICORN CHARMER
Skechers UNICORN CHARMER
Skechers UNICORN CHARMER
Skechers UNICORN CHARMER
Skechers UNICORN CHARMER
Skechers UNICORN CHARMER
Код на производ: 302681N-BLMT
Skechers

Skechers UNICORN CHARMER

Код на производ: 302681N-BLMT
Skechers UNICORN CHARMER се детски патики кои ќе станат омиленото парче облека на вашето девојче. Овие патики за девојки имаат многу забавен и симпатичен изглед благодарение на нивниот дизајн и синтетичките украси на горниот дел. Таа е кандидат да биде омилена патика на вашето дете благодарение на горниот дел изработен од синтетички материјали и ткаенина, флексибилноста, леснотијата и топлината. Посебен шарм на патиките им дава украсот во форма на еднорог, кој вашето девојче едноставно ќе го обожава. Патиките за девојки UNICORN CHARMER нудат голема леснотија за користење со тоа што се лесни за ставање и соблекување, благодарение на флексибилните врвки и велкрото. Благодарение на потпорните материјали во влошката, стапалата на вашето дете се меки во текот на денот и можат слободно да се движат, трчаат и играат. Светлата на ѓонот трепкаат додека вашето дете чекори, создавајќи светкава слика и може целосно да се исклучи со копче. Благодарение на високиот стисок и флексибилниот материјал што се користи на ѓонот, вашето дете се чувствува урамнотежено и безбедно на секој чекор и е заштитено од можни несреќи во текот на денот. Спецификација: Патики за девојки Горен дел од ткаенина со детали од срце и еластични врвки на предната страна. Има повеќебојни детали за еднорог на средниот ѓон Флексибилен ѓон без означување кој обезбедува влечење. Лого на Skechers Светлата имаат функција за вклучување/исклучување.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
3.141 ДЕН
Заштеда: 349 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 21 21 11
 • 22 22 12
 • 23 23 13
 • 24 24 14
 • 25 25 15
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Skechers UNICORN CHARMER се детски патики кои ќе станат омиленото парче облека на вашето девојче. Овие патики за девојки имаат многу забавен и симпатичен изглед благодарение на нивниот дизајн и синтетичките украси на горниот дел. Таа е кандидат да биде омилена патика на вашето дете благодарение на горниот дел изработен од синтетички материјали и ткаенина, флексибилноста, леснотијата и топлината. Посебен шарм на патиките им дава украсот во форма на еднорог, кој вашето девојче едноставно ќе го обожава. Патиките за девојки UNICORN CHARMER нудат голема леснотија за користење со тоа што се лесни за ставање и соблекување, благодарение на флексибилните врвки и велкрото. Благодарение на потпорните материјали во влошката, стапалата на вашето дете се меки во текот на денот и можат слободно да се движат, трчаат и играат. Светлата на ѓонот трепкаат додека вашето дете чекори, создавајќи светкава слика и може целосно да се исклучи со копче. Благодарение на високиот стисок и флексибилниот материјал што се користи на ѓонот, вашето дете се чувствува урамнотежено и безбедно на секој чекор и е заштитено од можни несреќи во текот на денот.
Спецификација:

 • Патики за девојки
 • Горен дел од ткаенина со детали од срце и еластични врвки на предната страна.
 • Има повеќебојни детали за еднорог на средниот ѓон
 • Флексибилен ѓон без означување кој обезбедува влечење.
 • Лого на Skechers
 • Светлата имаат функција за вклучување/исклучување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд Skechers
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 302698N-PKMT
  2.093 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Skechers UNICORN CHARMER
  Патики
  Skechers UNICORN CHARMER