за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Skechers BOBS B FLEX
Skechers BOBS B FLEX
Skechers BOBS B FLEX
Skechers BOBS B FLEX
Skechers BOBS B FLEX
Skechers BOBS B FLEX
Skechers BOBS B FLEX
Skechers BOBS B FLEX
Код на производ: 117342-OFWT
Skechers

Skechers BOBS B FLEX

Код на производ: 117342-OFWT
Prosečna ocena:
5
1 ocena
1 ocena
1
(Oceni)

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

4.390 ДЕН
4.390 ДЕН
3.951 ДЕН
Заштеда: 439 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 36.5 36.5 23.5
  • 37 37 24
  • 37.5 37.5 24.5
  • 39 39 2
  • 39.5 39.5 26.5
  • 40 40 27
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Skechers
Возраст За возрасни

Последна оценка на производот

Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
Елизабета
Елизабета
06.04.2024. 16:46
Задоволна од добиениот производ,брза достава

Слични производи

Skechers BOBS B FLEX
Патики
Skechers BOBS B FLEX