за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Champion Basic
Champion Basic
Champion Basic
Champion Basic
Champion Basic
Champion Basic
Champion Basic
Champion Basic
Код на производ: CHA201M600-21
Champion

Champion Basic

Код на производ: CHA201M600-21
Champion BASIC е удобен машки lifestyle дуксер, дизајниран за целодневна удобност. Додадете малку динамика во вашето секојдневие и излезете од стереотипите на секојдневието со овој модерен дуксер. Врвната изработка и висококвалитетните материјали во контакт со вашата кожа овозможуваат пријатност и удобност, кои се гаранција за целодневно уживање. Манжетните на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Удобната и пространа капуљача лесно се персонализира. Во предните џебови можете да ги складирате вашите ситници, а доколку е потребно, можете и да ги загреете рацете во нив. Облечете го овој удобен дуксер и прошетајте по градските улици опуштено и самоуверено. Спецификација: Машки дуксер - lifestyle Еластични манжетни Патент Предни џебови Капуљача.
3.590 ДЕН
3.590 ДЕН
1.795 ДЕН
Заштеда: 1.795 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Champion BASIC е удобен машки lifestyle дуксер, дизајниран за целодневна удобност. Додадете малку динамика во вашето секојдневие и излезете од стереотипите на секојдневието со овој модерен дуксер. Врвната изработка и висококвалитетните материјали во контакт со вашата кожа овозможуваат пријатност и удобност, кои се гаранција за целодневно уживање. Манжетните на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Удобната и пространа капуљача лесно се персонализира. Во предните џебови можете да ги складирате вашите ситници, а доколку е потребно, можете и да ги загреете рацете во нив. Облечете го овој удобен дуксер и прошетајте по градските улици опуштено и самоуверено.
Спецификација:

 • Машки дуксер - lifestyle
 • Еластични манжетни
 • Патент
 • Предни џебови
 • Капуљача

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд Champion
  Возраст За возрасни
  Во моментов нема коментари

  Комплетирајте outfit

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S21751-BS501
  Prosecna ocena:
  ocena
  8
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.094 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Големина
  41
  42
  43
  44
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.614 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Големина
  S
  M
  XL
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна CHA233M507-01
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.593 ДЕН
  Заштеда 30%
  7.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Големина
  S
  M
  L
  XL
  2XL

  Слични производи

  Champion Basic
  Дуксер
  Champion Basic