Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ЛЕТНИ NIKE ТРЕНДОВИ

Дали сте ја виделе понудата на најнови модели на Nike во нашиот online shop?

Впечатливи бои, одлични летни кроеви и најнови трендови кои ги очекуваат сите љубители на спортскиот стил.

Погледнете ја понудата за мажи и жени.

JUST IN

ОБУВКИ ЗА МАЖИ
ПОГЛЕДНИ ЈА ПОНУДАТА
ОБЛЕКА ЗА МАЖИ
ПОГЛЕДНИ ЈА ПОНУДАТА
ОБУВКИ ЗА ЖЕНИ
ПОГЛЕДНИ ЈА ПОНУДАТА
ОБЛЕКА ЗА ЖЕНИ
ПОГЛЕДНИ ЈА ПОНУДАТА

NIKE КОЛЕКЦИЈА ЗА ДЕЦА

Активното лето ги чека момчињата и девојчињата, а најдобар избор за сите овие активности се моделите од новата колекција од брендот Nike.

Ќе уживате во летните маици, шорцеви, ранци, патики и други парчиња облека од понудата во нашиот online shop.

TРЕНИНГ

Материјали прилагодени за летните услови, парчиња кои совршено го следат секое движење за најдобра поддршка за време на тренингот, патики кои се синоним за стабилност и удобност - новата NIKE КОЛЕКЦИЈА ЗА ТРЕНИНГ ќе ги исполни сите ваши критериуми. Погледнете ја понудата и нарачајте online.

ТРЧАЊЕ

Ако барате опрема за трчање која ќе ви помогне да поставите нови рекорди, Nike колекцијата за трчање е вистинскиот избор за вас. Погледнете ги обувките, облеката и опремата и изберете модели кои ќе ви бидат најголема поддршка, без оглед на бројот на поминати километри.

ФУДБАЛ

Бравура на фудбалскиот терен е многу полесно да се изведува во обувки, облека и опрема од брендот Nike.

Погледнете ја понудата што ја носат кралевите на фудбалските терени и додадете ја во вашата колекција.

КОШАРКА

LEBRON WITNESS V
NIKE PG 5
KYRIE LOW 4

За љубителите на кошарката, издвојуваме понуда на Nike модели. Уживајте во магијата на играта и носете обувки и облека што ги носат кралевите на кошарката.