Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

НОВА КОЛЕКЦИЈА
Дали сте ја виделе понудата на најнови модели на Nike во нашиот online shop?

Впечатливи бои, одлични кроеви и најнови трендови кои ги очекуваат сите љубители на спортскиот стил.

Погледнете ја понудата за мажи и жени.

LIFESTYLE
Актуелната Nike lifestyle понуда на модели има сé што очекувате од опуштен, спортски стил - удобни обувки и облека со модерни кроеви, бои и дезени, како и опрема која ќе ја надополни секоја комбинација на облека.

ТРЧАЊЕ
Ако барате опрема за трчање која ќе ви помогне да поставите нови рекорди, Nike колекцијата за трчање е вистинскиот избор за вас.
Погледнете ги обувките, облеката и опремата и изберете модели кои ќе ви бидат најголема поддршка, без оглед на бројот на поминати километри.

ТРЕНИНГ
Чувајте ја вашата форма на врвно ниво!
Погледнете ја Nike колекцијата за тренинг во која ќе уживате. Сите модели сега се достапни во нашиот Online shop.

КОШАРКА
За љубителите на кошарката, издвојуваме понуда на Nike модели. Уживајте во магијата
на играта и носете обувки и облека што ги носат кралевите на кошарката.

За љубителите на кошарката, издвојуваме понуда на Nike модели. Уживајте во магијата
на играта и носете обувки и облека што ги носат кралевите на кошарката.