Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ИЗДВОЕНО ЗА ВАС

МАШКИ ПАТИКИ
МАШКИ ДУКСЕРИ
ЖЕНСКИ ПАТИКИ
ЖЕНСКИ ДУКСЕРИ

ADIDAS X GHOSTED - КОПАЧКИ КОИ НОСАТ НОВА ДИМЕНЗИЈА НА БРЗИНАТА

adidas, ги претстави најновите X GHOSTED копачки, наменети за фудбалери кај кои брзината е најсилното оружје.

Моделот X GHOSTED се одликува со модерни крампони прилагодени за најбрзите спринтери во светот на фудбалот и е идеален за играчи кои сакаат да ги надминат границите на модерниот фудбал.

Во моментов копачките ги носат некои од најбрзите фудбалери во светот, како Mohamed Salah, Son Heung-min и Gabriel Jesus, кои се подготвени за целосно ново ниво на брзина во претстојната сезона.

PREDATOR ПОВТОРНО НАПАЃА

Ви ги претставуваме новите, редизајнирани Pedator копачки  - Predator 20 Mutator, засновани на иновативната DEMONSKIN технологија. Се одликуваат со впечатлива силуета со висок горен дел што го стабилизира стапалото и обезбедува анатомска поддршка, а благодарение на неговиот напреден ѓон со дополнителни слоеви, помагаат при забрзувањето на играчот до максимум, давајќи им предност пред противниците.


КОЛЕКЦИИ

Колекција за мажи
Колекција за жени
Колекција за деца
string(0) ""
string(0) ""