за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Structure 25
Nike Structure 25
Nike Structure 25
Nike Structure 25
Nike Structure 25
Nike Structure 25
Nike Structure 25
Nike Structure 25
Nike Structure 25
Nike Structure 25
Код на производ: DJ7883-104
Nike

Nike Structure 25

Код на производ: DJ7883-104
Nike Structure 25 се машки патики за трчање со кои ќе бидете подготвени за нови победи и рекорди. Еднослојната мрежа за прозрачност на горниот дел обезбедува одлична вентилација и издржливост. Единицата Zoom Air во предниот дел го ублажува секој ваш чекор. Пошироката предна нога ја надополнува пошироката основа за максимална удобност. Додадовме уште повеќе пена во форма на пена, која обезбедува поддршка во три фази од вашиот чекор. Помека облога околу петицата и глуждот ќе спречи чорапите да се натрупуваат додека трчате. Издржливиот гумен ѓон има жлебови во предниот дел и вертикални жлебови на страните за уште подобра стабилност. Почувствувајте ја разликата во флексибилните и лесни патики Air Zoom Structure 25 следниот пат кога ќе тргнете по патеката. Спецификација: Машки патики за трчање Nike лого Плиток профил Со врзување Zoom Air единица Ублажена облога околу петицата и глуждот Гумен ѓон со жлебови.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

8.790 ДЕН
8.790 ДЕН
7.472 ДЕН
Заштеда: 1.318 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Structure 25 се машки патики за трчање со кои ќе бидете подготвени за нови победи и рекорди. Еднослојната мрежа за прозрачност на горниот дел обезбедува одлична вентилација и издржливост. Единицата Zoom Air во предниот дел го ублажува секој ваш чекор. Пошироката предна нога ја надополнува пошироката основа за максимална удобност. Додадовме уште повеќе пена во форма на пена, која обезбедува поддршка во три фази од вашиот чекор. Помека облога околу петицата и глуждот ќе спречи чорапите да се натрупуваат додека трчате. Издржливиот гумен ѓон има жлебови во предниот дел и вертикални жлебови на страните за уште подобра стабилност. Почувствувајте ја разликата во флексибилните и лесни патики Air Zoom Structure 25 следниот пат кога ќе тргнете по патеката. Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Nike лого
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Zoom Air единица
 • Ублажена облога околу петицата и глуждот
 • Гумен ѓон со жлебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Structure 25
  Патики
  Nike Structure 25