Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Тренинг
24.04.2017.

НОВА CHAMPION КОЛЕКЦИЈА – НАМЕНЕТА ЗА АКТИВНИ ЖЕНИ

Champion е добро познат бренд кој се издвојува по тоа што, покрај спортската гардероба која e идеална за активни тренинзи, трчање или теретана, дава и опуштен дневен изглед.

Новата Champion колекција е наменета за сите оние кои сакаат удобност во комбинација со модерен дизајн.

Оваа пролет, Sport Vision се погрижи да ги израдува сите дами во новата Champion колекција. Во новата колекција доминираат две нијанси: сиво-црна и розе-црна. Колекцијата е креирана со посебно внимание и е прилагодена за современите дами, дами кои имаат стил, активни се и пазат на својот изглед.


Новата Champion трениниг колекција побарајте ја во продавниците на Sport Vision како и на Online shop.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

05.
Oct.
2020.
Тренинг
На мрзливоста и дојде крајот – време е да се вратите на тренинг рутината! За да Ве мотивираме, ќе ви го свртиме вниманието на најпопуларните тренинзи о...
13.
Apr.
2020.
Тренинг
Научниците кои се занимаваат со следење на ефектите од физичките активности кај здравите луѓе, велат дека не постои биолошка и психичка функција на организмо...
06.
Apr.
2020.
Тренинг
околку сте од оние кои веќе подолго време редовно вежбаат или сте од оние кои сега слободното време го користат за интензивен тренинг, тогаш многу добро знае...
string(0) ""
string(0) ""