Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Тренинг
24.10.2017.

Нова Champion тренинг колекција – за жени кои ги поместуваат границите

Дамите го одбраа Champion брендот поради удобната облека за опуштен дневен изглед, како и квалитетна облека наменета специјално за тренинзи.

Новата Champion колекција за тренинг е креирана за жените кои сакаат да ги поместат границите. Оваа сезона, подгответе се за новата димензија на Champion удобноста која ќе ја имате во текот на тренингот. Како и секогаш, удобност и прилагодливост на сите движења на активните жени, како и секогаш со модерен дизајн.

Современите жени со стил, кои се занимаваат со спорт, активно или реакреативно, знаат колку е важна квалитетната облека како и обувки кои го пратат темпото на нивниот тренинг.

Champion тренинг колекцијата може да ја најдете во мултибренд продавниците на Sport Vision како и на Online shop.

Trenutno nema komentara

Слични статии

11.
Nov.
2022.
Тренинг
Памукот, како природен материјал, најмногу одговара на вашата кожа, дише, мек е и идеален за секојдневно носење.
26.
Oct.
2022.
Тренинг
Спортските хеланки во светот на урбаните спортови полека го преземаат приматот и стануваат главен избор на машкиот дел од тимот. Иако многумина ги игнорираат...
22.
Nov.
2021.
Тренинг
Дознајте зошто закрепнувањето на мускулите после тренинг е исто толку важно како и самиот тренинг.