Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Новости
18.08.2017.

Летна Распродажба во сите Мултибренд продавници на Sport Vision

Летото завршува, но летниот шопинг може да започне.

Во сите мултибренд продавници на Sport Vision неверојатна летна распродажба со дополнителен попуст до -30% на летниот асортиман: маици, апостолки, шорцеви, поло маици, ролерки, папучи, сандали, капи за капење, патики за во вода и еспадрили.

Изберете ги омилените Nike, adidas, Champion, Converse, Ellesse, Reebok, Lonsdale и бројни други артикли по неверојатни цени.

Локацијата на нашите продавници може да ја погледнете ТУКА.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

20.
Oct.
2020.
Новости
Не бевме подготвени за брзото доаѓање на есента, особено кога зборуваме за ниски температури, но тоа сигурно не значи дека тие нè пречекаа неподготвен...
14.
Oct.
2020.
Новости
Jа започнуваме есенската сезона, со новите кул комбинации од брендовите Ellesse и Champion, кои ќе можете да ги носите и во дневна и во вечерна варијанта.
string(0) ""
string(0) ""