за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
ADIDAS FUTURE ICONS PUZZLE ВО SPORT VISION ВО SKOPJE EAST GATE MALL
Новости
25.04.2023.
Новости

ADIDAS FUTURE ICONS PUZZLE ВО SPORT VISION ВО SKOPJE EAST GATE MALL

25.04.2023.

СОСТАВИ ЈА АDIDAS СЛОЖУВАЛКАТА! НАЈБРЗИОТ ГО ЧЕКА СУПЕР ADIDAS ИЗНЕНАДУВАЊЕ! 

Екипата на Sport Vision Ве поканува во петок и сабота (28 и 29) април да ја посетите продавницата во East Gate Mall и да се обидете да ја составите adidas сложувалката, најбрзите ги очекуваат кул изненадувања.

Додека ја сложувате сложувалката вашето време ќе биде мерено до самото завршување. На 29 април (сабота) ќе биде прогласен победникот кој ќе добие целосна комбинација од adidas Future Icons новата колекција.

Најбрзите 3-ца секој ден ќе добијат специјални adidas награди, а сите учесници ќе добијат и специјален adidas попуст од 30% кој може да го искористат додека трае активацијата.  


Ве покануваме на една поинаква дружба во Sport Vision продавницата во East Gate Mall од 12 часот до 15 часот овој петок и сабота.                                                                                                                                                           

Слични статии

01.
Sep.
Новости
Наскоро завршува летниот распуст, а набргу ќе заѕвони првото ѕвонче во новата учебна година.
01.
Jun.
Новости
Искористете некои од овие совети и ќе се видиме на патеката!
15.
Feb.
Новости
Во Sport Vision продавницата во Скопје City Mall е отворен нов корнер за љубителите на outdoor авантурите.
09.
Dec.
Новости
Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Штип City Mall оваа сабота, 10.12.2022.
03.
Nov.
Новости
Есента е идеално време за нови авантури на отворено, а оваа година време е и вие да тргнете во една од нив.
05.
Oct.
Новости
Маратон е најдолгата трка на олимписката програма, каде што натпреварувачите треба да истрчаат точно 42.195 километри.
28.
Sep.
Новости
Роденденска недела полна со попусти по повод 10-тиот роденден на Sport Vision во Македонија.
18.
May.
Новости
Подготовките за трчање на подолги делници се одвиваат постепено, а добро смислениот план за активности може да ви го олесни трчањето на најдолгата делница. О...
18.
Apr.
Новости
Пролетта пристигна, сите бои се засилија, воздухот мириса на нови почетоци, ракавите се скратија, очилата за сонце излегоа од чантите, а секој чекор стана по...
30.
Dec.
Новости
На нова локација, на 1 кат, на простор од 360 метри квадратни новата продавница нуди поголем и подобар избор за врвно потрошувачко искуство.