за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
НОВ OUTDOOR КОРНЕР ВО SPORT VISION CITY MALL!
НОВ OUTDOOR КОРНЕР ВО SPORT VISION CITY MALL!
Новости
15.02.2023.
Новости

НОВ OUTDOOR КОРНЕР ВО SPORT VISION CITY MALL!

15.02.2023.

НАЈДОБРОТО СТАНА УШТЕ ПОДОБРО!


Во Sport Vision продавницата во Скопје City Mall е отворен нов корнер за љубителите на outdoor авантурите.
Сега сите љубители на outdoor авантурите може да ги најдат нивните омилени модели од обувки, облека и опрема на едно место во специјално дизајнирано катче во Скопје City Mall.


Со отварањето на новиот outdoor корнер правиме уште еден чекор кон доближување на барањата на нашите потрошувачи како и зацврстување на водечката позиција како најголема и најдобра мрежа на продавници за спортска облека, опрема и обувки во Македонија која ги следи и применува најновите светските трендови и стандарди.

Нов корнер, за нови врвни шопинг искуства со најдобата екипа!

Ве очекуваме во City Mall на 2 кат.

Слични статии

01.
Sep.
Новости
Наскоро завршува летниот распуст, а набргу ќе заѕвони првото ѕвонче во новата учебна година.
01.
Jun.
Новости
Искористете некои од овие совети и ќе се видиме на патеката!
25.
Apr.
Новости
Ве покануваме на една поинаква дружба во Sport Vision продавницата во East Gate Mall од 12 часот до 15 часот овој петок и сабота.
09.
Dec.
Новости
Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Штип City Mall оваа сабота, 10.12.2022.
03.
Nov.
Новости
Есента е идеално време за нови авантури на отворено, а оваа година време е и вие да тргнете во една од нив.
05.
Oct.
Новости
Маратон е најдолгата трка на олимписката програма, каде што натпреварувачите треба да истрчаат точно 42.195 километри.
28.
Sep.
Новости
Роденденска недела полна со попусти по повод 10-тиот роденден на Sport Vision во Македонија.
18.
May.
Новости
Подготовките за трчање на подолги делници се одвиваат постепено, а добро смислениот план за активности може да ви го олесни трчањето на најдолгата делница. О...
18.
Apr.
Новости
Пролетта пристигна, сите бои се засилија, воздухот мириса на нови почетоци, ракавите се скратија, очилата за сонце излегоа од чантите, а секој чекор стана по...
30.
Dec.
Новости
На нова локација, на 1 кат, на простор од 360 метри квадратни новата продавница нуди поголем и подобар избор за врвно потрошувачко искуство.