за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
SPORT VISION НА НОВА ЛОКАЦИЈА ВО ШТИП – ОТСЕГА ВО ШТИП CITY MALL
Новости
09.12.2022.
Новости

SPORT VISION НА НОВА ЛОКАЦИЈА ВО ШТИП – ОТСЕГА ВО ШТИП CITY MALL

09.12.2022.

Шопингот треба да претставува уникатно искуство и затоа Sport Vision целосно ја трансформираше продавницата во Штип. На нова локација, во Штип City Mall, на 1 кат, новата продавница нуди поголем и подобар избор за врвно потрошувачко искуство.

Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Штип City Mall оваа сабота, 10.12.2022.

Oдлична можност e за сите купувачи да најдат соодветен асортиман за оваа сезона - обувки, облека и опрема сега со попусти oд 15% до 60% на целиот асортиман!

И тоа 15% попуст на премиум производите обележани со картичка, 20% попуст на брендот Nike, 30% попуст на преостанатиот асортиман, како и 60% попуст на Lonsdale облека.
Попустите важат од 10 до 15 декември за сите членови на Sport&Bonus програмата за лојалност.

Во понудата може да се најдат сите можни категории, така што секој може да најде парче за себе, без разлика дали се работи за спортски или lifestyle производи, за деца, тинејџери или возрасни.

Ново место, за нови врвни шопинг искуства со најдобата екипа!

Sport Vision конечно во Штип City Mall. Се гледаме!

Слични статии

01.
Sep.
Новости
Наскоро завршува летниот распуст, а набргу ќе заѕвони првото ѕвонче во новата учебна година.
01.
Jun.
Новости
Искористете некои од овие совети и ќе се видиме на патеката!
25.
Apr.
Новости
Ве покануваме на една поинаква дружба во Sport Vision продавницата во East Gate Mall од 12 часот до 15 часот овој петок и сабота.
15.
Feb.
Новости
Во Sport Vision продавницата во Скопје City Mall е отворен нов корнер за љубителите на outdoor авантурите.
03.
Nov.
Новости
Есента е идеално време за нови авантури на отворено, а оваа година време е и вие да тргнете во една од нив.
05.
Oct.
Новости
Маратон е најдолгата трка на олимписката програма, каде што натпреварувачите треба да истрчаат точно 42.195 километри.
28.
Sep.
Новости
Роденденска недела полна со попусти по повод 10-тиот роденден на Sport Vision во Македонија.
18.
May.
Новости
Подготовките за трчање на подолги делници се одвиваат постепено, а добро смислениот план за активности може да ви го олесни трчањето на најдолгата делница. О...
18.
Apr.
Новости
Пролетта пристигна, сите бои се засилија, воздухот мириса на нови почетоци, ракавите се скратија, очилата за сонце излегоа од чантите, а секој чекор стана по...
30.
Dec.
Новости
На нова локација, на 1 кат, на простор од 360 метри квадратни новата продавница нуди поголем и подобар избор за врвно потрошувачко искуство.