за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
ЗАЕДНО ГО СЛАВИМЕ 10-ТИОТ РОДЕНДЕН!
Новости
28.09.2022.
Новости

ЗАЕДНО ГО СЛАВИМЕ 10-ТИОТ РОДЕНДЕН!

28.09.2022.

Роденденска недела полна со попусти по повод 10-тиот роденден на Sport Vision во Македонија. Од четврток (29.09) до понеделник (03.10) купувачите ќе имаат можност да го прослават нашиот јубилеј со неверојатни попусти од 10% до 30% на целиот асортиман.

Наша чест и огромно задоволство ни е што 10 години постоиме благодарение на вашата доверба и лојаност. Целта ни е постигната – изградивме карактер и бренд кој ќе продолжиме да го негуваме и развиваме се повеќе во склоп со вашите потреби.

Постојано го збогатуваме своето портфолио со нови, но селектирани брендови, со цел да им понудиме на своите потрошувачи можност за избор на квалитетна спортска опрема, текстил и обувки. Застапници сме на реномирани брендови како Champion, Ellesse, Umbro, New Balance, North Face и многу други, а партнери сме на водечките светски брендови Nike, аdidas, Reebok, Under Armour и други, чии производи можат да се најдат во 36 малопродажни објекти во 13 градови низ Македонија.

Секој роденден буди и спомени, а ние во Sport Vision имаме многу од нив. Во текот на изминатите 10 години се поставивме на пазарот како најголем ланец на продавници за спортска облека и опрема. Се дружевме на многу спортски настани на кои присуствувавме заедно и уште многу други моменти кои секогаш ќе ни даваат уште поголема желба да останеме посветени на работата и присутни во целост и понатаму - затоа што вие тоа го заслужувате.

Дојдете заедно да го прославиме овој јубилеен 10-ти роденден, да се забавуваме со ниски цени и роденденски попусти од -10% до -30% на целиот асортиман и можност за купување на 10 рати, без камата и скриени трошоци со административна забрана во сите продавници на Sport Vision.

 

Ние сме Екипа.

Слични статии

01.
Sep.
Новости
Наскоро завршува летниот распуст, а набргу ќе заѕвони првото ѕвонче во новата учебна година.
01.
Jun.
Новости
Искористете некои од овие совети и ќе се видиме на патеката!
25.
Apr.
Новости
Ве покануваме на една поинаква дружба во Sport Vision продавницата во East Gate Mall од 12 часот до 15 часот овој петок и сабота.
15.
Feb.
Новости
Во Sport Vision продавницата во Скопје City Mall е отворен нов корнер за љубителите на outdoor авантурите.
09.
Dec.
Новости
Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Штип City Mall оваа сабота, 10.12.2022.
03.
Nov.
Новости
Есента е идеално време за нови авантури на отворено, а оваа година време е и вие да тргнете во една од нив.
05.
Oct.
Новости
Маратон е најдолгата трка на олимписката програма, каде што натпреварувачите треба да истрчаат точно 42.195 километри.
18.
May.
Новости
Подготовките за трчање на подолги делници се одвиваат постепено, а добро смислениот план за активности може да ви го олесни трчањето на најдолгата делница. О...
18.
Apr.
Новости
Пролетта пристигна, сите бои се засилија, воздухот мириса на нови почетоци, ракавите се скратија, очилата за сонце излегоа од чантите, а секој чекор стана по...
30.
Dec.
Новости
На нова локација, на 1 кат, на простор од 360 метри квадратни новата продавница нуди поголем и подобар избор за врвно потрошувачко искуство.