Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W WIN 2.0 TEE
W WIN 2.0 TEE
W WIN 2.0 TEE
W WIN 2.0 TEE
W WIN 2.0 TEE
W WIN 2.0 TEE
W WIN 2.0 TEE
W WIN 2.0 TEE
Женска маица
Код на производ:
(GP9639)
adidas

W WIN 2.0 TEE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.341 ДЕН
Заштеда: 447 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската маица со кратки ракави на adidas, Sportswear Winners 2.0 T-Shirt, направена е од рециклиран материјал. Овој производ припаѓа во серијата PRIMEGREEN, кој е направен од рециклиран материјал со високи перформанси со цел да заштеди нов полиестер. Подетално

Женската маица со кратки ракави на adidas, Sportswear Winners 2.0 T-Shirt, направена е од рециклиран материјал. Овој производ припаѓа во серијата PRIMEGREEN, кој е направен од рециклиран материјал со високи перформанси со цел да заштеди нов полиестер. Облеката што припаѓа на серијата PRIMEGREEN е изработена од минимум 40% рециклиран материјал.

Без разлика дали одмарате од напорниот тренинг или уживате во опуштен ден без прекумерна активност, оваа маица е одлично решение за вас.

Спецификации:

• PRIMEGREEN серија. Направена е од рециклиран материјал со високи перформанси за еко цели

• Материјал: 50% рециклиран полиестер, 25% памук, 25% вискоза

• Боја: Бела

• Шифра на артикл: GP9639

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женската маица со кратки ракави на adidas, Sportswear Winners 2.0 T-Shirt, направена е од рециклиран материјал. Овој производ припаѓа во серијата PRIMEGREEN, кој е направен од рециклиран материјал со високи перформанси со цел да заштеди нов полиестер. Облеката што припаѓа на серијата PRIMEGREEN е изработена од минимум 40% рециклиран материјал.

Без разлика дали одмарате од напорниот тренинг или уживате во опуштен ден без прекумерна активност, оваа маица е одлично решение за вас.

Спецификации:

• PRIMEGREEN серија. Направена е од рециклиран материјал со високи перформанси за еко цели

• Материјал: 50% рециклиран полиестер, 25% памук, 25% вискоза

• Боја: Бела

• Шифра на артикл: GP9639

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GL0346
1.416 ДЕН
Заштеда 25%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GJ5550
1.416 ДЕН
Заштеда 25%
1.888 ДЕН
Помош