за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Animal
adidas Animal
adidas Animal
adidas Animal
adidas Animal
adidas Animal
adidas Animal
adidas Animal
Код на производ: IR5887
adidas

adidas Animal

Код на производ: IR5887
Код на производителот: KND06
adidas Animal е женска маичка за тренирање која ја отсликува вашата дива страна.Нема потреба да трчате по бескрајни савани бидејќи во оваа маичка на adidas Animal дивото животно во вас ќе биде истакнато дури и кога само се одмарате. Животински принт инспириран од 80-тите години се појавува од култното лого на Trefoil. Мекиот памук добиен од Better Cotton обезбедува удобност и комфорт во текот на денот. Маичката е со кратки ракави и со зајакната јака која го спречува влечењето и и го продолжува животот. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација: Женска маица за тренинг adidas лого Засилена јака Кратки ракави Animal отпечаток Состав: 100% памук.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
1.519 ДЕН
Заштеда: 169 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Animal е женска маичка за тренирање која ја отсликува вашата дива страна.Нема потреба да трчате по бескрајни савани бидејќи во оваа маичка на adidas Animal дивото животно во вас ќе биде истакнато дури и кога само се одмарате. Животински принт инспириран од 80-тите години се појавува од култното лого на Trefoil. Мекиот памук добиен од Better Cotton обезбедува удобност и комфорт во текот на денот. Маичката е со кратки ракави и со зајакната јака која го спречува влечењето и и го продолжува животот. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација:

 • Женска маица за тренинг
 • adidas лого
 • Засилена јака
 • Кратки ракави
 • Animal отпечаток
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Animal
  Маица
  adidas Animal