за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
Код на производ: IS3613
adidas

adidas Future Icons

Код на производ: IS3613
Код на производителот: KLT55
adidas Future Icons е женска lifestyle маица со кратки ракави. Нејзиниот опуштен крој е идеален за секојдневна облека или како дополнителен слој. Материјалот од кој е направена маицата е мек, разладен и идеален за топлите денови. Оваа исклучителна, удобна маица дефинитивно ќе ја сакате во вашата гардероба ова лето. Благодарение на соработката со компанијата за Better cotton, го подобривме производството на памук на глобално ниво. Спецификација: Женска lifestyle маица Опуштен крој Кратки ракави adidas лого Машинско перење.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.188 ДЕН
2.188 ДЕН
1.969 ДЕН
Заштеда: 219 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Future Icons е женска lifestyle маица со кратки ракави. Нејзиниот опуштен крој е идеален за секојдневна облека или како дополнителен слој. Материјалот од кој е направена маицата е мек, разладен и идеален за топлите денови. Оваа исклучителна, удобна маица дефинитивно ќе ја сакате во вашата гардероба ова лето. Благодарение на соработката со компанијата за Better cotton, го подобривме производството на памук на глобално ниво. Спецификација:

 • Женска lifestyle маица
 • Опуштен крој
 • Кратки ракави
 • adidas лого
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Future Icons
  Маица
  adidas Future Icons