за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Future Icons
Код на производ: IL3054
adidas

adidas Future Icons

Код на производ: IL3054
Код на производителот: EAW40
adidas Future Icons е женски lifestyle дуксер за различни секојдневни прилики каде што сакате да се чувствувате удобно. Тоа е одличен избор за динамичен ден полн со обврски или спонтани настани во вечерните часови за време на викендот. Мекиот материјал од кој е направен ви гарантира пријатност и удобност за кои сонувате, а неговиот дизајн лесно се вклопува во вашиот спортски и елегантен стил. Добијте ја вашата доза на стил и удобност на аdidas со овој модерен женски lifestyle дуксер. Спецификација: Женски lifestyle дуксер Ребреста крагна Ребрест раб.
3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
2.791 ДЕН
Заштеда: 1.197 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Future Icons е женски lifestyle дуксер за различни секојдневни прилики каде што сакате да се чувствувате удобно. Тоа е одличен избор за динамичен ден полн со обврски или спонтани настани во вечерните часови за време на викендот. Мекиот материјал од кој е направен ви гарантира пријатност и удобност за кои сонувате, а неговиот дизајн лесно се вклопува во вашиот спортски и елегантен стил. Добијте ја вашата доза на стил и удобност на аdidas со овој модерен женски lifestyle дуксер.
Спецификација:

 • Женски lifestyle дуксер
 • Ребреста крагна
 • Ребрест раб

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Комплетирајте outfit

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.791 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  Големина
  XS
  S
  M
  L

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  2.791 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.301 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  2.791 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Future Icons
  Маица со долги ракави
  adidas Future Icons