за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
Код на производ: IR5408
adidas

adidas Essentials Logo

Код на производ: IR5408
Код на производителот: 46361
adidas Essentials Logo е женска lifestyle маичка која носи уникатен изглед со неоспорен комфорт. Класичниот дизајн на оваа маичка ја прави супер лесна за мешање и спојување. Разбудете го вашиот спортски дух спојувајќи го овој топ со панталони или облечете ги со фармерки за еден ден на шопинг. Големата спортска значка на adidas преку градите јасно покажува дека сте љубител на спортот. Спецификација: Женска lifestyle маица Стандарден крој Тркалезна јака Кратки ракави.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
1.519 ДЕН
Заштеда: 169 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Essentials Logo е женска lifestyle маичка која носи уникатен изглед со неоспорен комфорт. Класичниот дизајн на оваа маичка ја прави супер лесна за мешање и спојување. Разбудете го вашиот спортски дух спојувајќи го овој топ со панталони или облечете ги со фармерки за еден ден на шопинг. Големата спортска значка на adidas преку градите јасно покажува дека сте љубител на спортот. Спецификација:

 • Женска lifestyle маица
 • Стандарден крој
 • Тркалезна јака
 • Кратки ракави

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Essentials Logo
  Маица
  adidas Essentials Logo