Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
Женски дуксер
Код на производ:
(DV0328-652)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.832 ДЕН
Заштеда: 958 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR е удобен lifestyle дуксер кој зрачи со класика и удобност. Модата постојано се менува и се развива, но овој lifestyle дуксер никогаш нема да излезе од мода. Врвниот квалитет на изработка и мекиот памук кој во допир со вашата кожа дава удобност и комфор се гаранција за целодневно уживање. Oversized дуксерот кој паѓа под колковите ви дава целосна слобода на движење. Еластичните делови на ракавите го подобруваат прилепувањето и го спречуваат продирањето на студениот воздух. На градите се наоѓа Nike лого, кое јасно ја покажува вашата љубов кон овој спортски бренд. Облечете го овој функционален дуксер, кој лесно ќе го комбинирате со остатокот од вашата гардероба и лежерно прошетајте низ урбаните градски улици. Спецификација: Женски lifestyle дуксер Широк крој Nike лого Еластични делови на ракавите Состав: 80% памук и 20% полиестер.
Подетално

Nike SPORTSWEAR е удобен lifestyle дуксер кој зрачи со класика и удобност. Модата постојано се менува и се развива, но овој lifestyle дуксер никогаш нема да излезе од мода. Врвниот квалитет на изработка и мекиот памук кој во допир со вашата кожа дава удобност и комфор се гаранција за целодневно уживање. Oversized дуксерот кој паѓа под колковите ви дава целосна слобода на движење. Еластичните делови на ракавите го подобруваат прилепувањето и го спречуваат продирањето на студениот воздух. На градите се наоѓа Nike лого, кое јасно ја покажува вашата љубов кон овој спортски бренд. Облечете го овој функционален дуксер, кој лесно ќе го комбинирате со остатокот од вашата гардероба и лежерно прошетајте низ урбаните градски улици.
Спецификација:

 • Женски lifestyle дуксер
 • Широк крој
 • Nike лого
 • Еластични делови на ракавите
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DQ6774-667
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош