за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Plush
Код на производ: DQ6840-133
Nike

Nike Plush

Код на производ: DQ6840-133
Nike Sportswear Plus е женски дуксер со капуљача што носи неповторлива удобност. Чувајте го вашиот изглед возвишен кога температурите паѓаат. Овој пријатен дуксер е направен од кадифен руно со густо, волнено чувство што ве одржува дополнително топло и пријатно дури и во најстудените денови. Спуштените раменици и пространите ракави овозможуваат чувство на опуштеност. Ребрести еластични делови на ракавите и рабовите обезбедуваат дополнителна удобност и структура. Спецификација: Женски дуксер со капуљача Состав: 100% полиестер Преден џеб Машинско перење Извезено лого на Swoosh.
6.490 ДЕН
6.490 ДЕН
6.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear Plus е женски дуксер со капуљача што носи неповторлива удобност. Чувајте го вашиот изглед возвишен кога температурите паѓаат. Овој пријатен дуксер е направен од кадифен руно со густо, волнено чувство што ве одржува дополнително топло и пријатно дури и во најстудените денови. Спуштените раменици и пространите ракави овозможуваат чувство на опуштеност. Ребрести еластични делови на ракавите и рабовите обезбедуваат дополнителна удобност и структура.
Спецификација:

 • Женски дуксер со капуљача
 • Состав: 100% полиестер
 • Преден џеб
 • Машинско перење
 • Извезено лого на Swoosh

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер DQ5872-208
  3.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер DQ5872-402
  3.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер DQ5872-133
  3.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Plush
  Дуксер
  Nike Plush